BASKETBAL

LOKOSEREĎ KEMP 2024


Zdieľať článok

Tak ako už býva zvykom, aj tieto prázdniny sme odštartovali vo veľkom štýle. Prvý júlový týždeň od 1. - 5.7.2024 prebiehal prvý turnus letného basketbalového kempu pre našich najmladších basketbalistov a basketbalistky. Základňu tvorila športová hala Alberta Kudelu, kde sme sa v pondelok ráno všetci stretli a zahájili týždeň plný radosti. Kempu sa zúčastnilo 36 detí, ktoré boli pripravené športovať, učiť sa nové zručnosti a hlavne sa zabávať. Denný program sa odohrával v ŠH Alberta Kudelu a na ZŠ Juraja Fándlyho, kde sme naplno využili atletický ovál, telocvične a plaváreň a v mestskom seredskom parku. V priebehu týždňa si naši kemperi mohli zmerať sily medzi sebou v basketbalových zručnostiach.

Ďakujeme spoločnostiam TKL Lebensmittellogistik za sladké osvieženie v týchto horúcich dňoch v podobe nanukov, Roman Horský a Sedita za nádielku banánov a horaliek. V neposlednom rade by sme chceli poďakovať Mestu Sereď za finančnú podporu.

Ďakujeme všetkým baskeťákom a baskeťáčkám za účasť a trénerom za prístup a atmosféru, ktorú vytvárali počas celého týždňa.

PROJEKT JE REALIZOVANÝ S FINANČNOU PODPOROU MESTA SEREĎ.


Galéria