BASKETBAL

Letný basketbalový tábor


Zdieľať článok

V dňoch 20.-26.8.2023 sa v Športovej hale Sokolovňa v Seredi uskutočnil letný športový tábor, ktorého sa zúčastnilo 21 basketbalistov.

Cieľom bolo ukázať kemperom krásy tohto športu a dať im možnosť zdokonaľovať sa ako v individuálnych tak aj v teamových zručnostiach. Hráči mali počas celého týždňa zabezpečený pestrý program počas ktorého trénovali v Športovej hale Sokolovňa, na atletickej dráhe ZŠ Juraja Fándlyho v Seredi a vo veľkom parku v Seredi. Hráči si užívali ako tréningy tak aj zábavu mimo nich, počas ktorého hrali rôzne hry, spoznávali sa, učili sa obsluhovať digitálny zápis a veľa ďalšieho. K týmto veciam patrili samozrejme aj povinnosti. Príprava raňajok a večere, ktoré nám zabezpečil obchodný dom BILLA a MECOM, ako aj následné upratovanie pri ktorom sa všetci vystriedali.

Dokopy sme odtrénovali 13 tréningov, ktoré boli rozdelené na teamové, atletické a vytrvalostné. Celý tábor hodnotím na výbornú a už teraz sa teším na budúci rok. 

Chcel by som sa poďakovať ešte našim sponzorom BILLA, MECOM, MP, Mesto Sereď a TT SK za spoluprácu a zabezpečenie vecí na sústredenie.

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Trnavského samosprávneho kraja.

Tréner: Matej Grill

Asistenti trénera: Lilly Vaňovčeková a Tibor Kiss


Galéria