BASKETBAL

LOKOSEREĎ KEMP 2023


Zdieľať článok

Tak ako už býva zvykom, aj tieto prázdniny sme odštartovali vo veľkom. Prvý júlový týždeň od 3. do 7.7.2023 prebiehal basketbalový kemp pre našich najmladších basketbalistov, ročník narodenia 2010 a mladší. Základňu tvorila športová hala Sokolovňa, kde sme sa v pondelok ráno všetci stretli a zahájili týždeň plný radosti. Kempu sa zúčastnilo 55 detí, ktoré boli pripravené športovať, učiť sa nové zručnosti a hlavne sa zabávať.

Denný program sa odohrával v ŠH Sokolovňa a na ZŠ Juraja Fándlyho, kde sme naplno využili atletický ovál, telocvične a plaváreň. V priebehu týždňa si naši kemperi mohli zmerať sily medzi sebou v atletike ale aj basketbalových zručnostiach.

Ďakujeme spoločnostiam BILLA, TKL Lebensmittellogistik, Alfun, Roman Horský a ZF Slovakia za pitný režim, sladké osvieženie v týchto dňoch, občerstvenie v podobe banánov a napolitánok a za darčekové predmety. V neposlednom rade by sme chceli poďakovať Mestu Sereď za finančnú podporu. 

Ďakujeme všetkým baskeťákom a baskeťáčkám za účasť a trénerom za prístup a atmosféru, ktorú vytvárali počas celého týždňa. 

PROJEKT JE REALIZOVANÝ S FINANČNOU PODPOROU MESTA SEREĎ


Galéria